Koučink v oblasti narcistického zneužívání

Cena

1 500 Kč/ konzultace

Začni svou cestu uzdravení se z narcistického zneužívání. Objev svou vnitřní sílu a krok za krokem projdi k poznání toho, kým jsi měl/a být a kdo nebo co tě na té cestě brzdí. Začni se orientovat v tom, co se ti v životě či vztahu děje a nauč se pečovat o sebe a své emocionální i fyzické zdraví. Zjisti jaké máš reálné možnosti a vynes na světlo vše, co tě trápí a s čím si nevíš rady.

1 Konzultace = 55 minut

Párové poradenství pro partnery

Cena

2 000 Kč/ konzultace

Párové sezení vytváří bezpečný prostor pro otevření všech praktických, emočních i zraňujících oblastí ve vztahu. Skrze porozumění svým a partnerovým/partnerčiným potřebám, pocitům či frustracím a schopnost jejich vyjádření skrze zdravou komunikaci je proměňujícím faktorem celého vztahu.

1 Konzultace = 65 minut

Koučink emoční inteligence v partnerském vztahu

Cena

2 000 Kč/ konzultace

Koučink zaměřený pro muže. Vnímáš, že často tápeš v emočním světě tvojí partnerky a jejich reakcích či očekáváních? Dostáváš od své partnerky zpětnou vazbu např. ohledně nedostatku tvé empatie nebo tvých nevhodných emočních reakcí? Můžeš se rozhodnout pracovat na své emoční inteligenci právě teď a stát se lepším partnerem.

1 Konzultace = 55 minut

Terapeutická práce s „narcisty“

Cena

2 000 Kč/ konzultace

Každý člověk se někdy chová narcisticky. Přesto je rozdíl mezi občasnou narcistickou reakcí, vysoce vyvinutými narcistickými rysy a patologickým narcismem. Pokud dokážeš identifikovat své narcistické chování, přiznat si ho a nechceš zraňovat lidi ve svém okolí, můžeš se vydat na tuhle proměňující cestu svého charakteru a poznání sám sebe, svých motivů nebo strachů.

1 Konzultace = 55 minut

Také on-line koučink přes Skype, WhatsApp…

 

Ceník od 1.září 2023

Koučink v oblasti narcistického zneužívání

1 Konzultace – 1500Kč

5 Konzultací – 7000Kč* (1400Kč/konzultace)

10 Konzultací – 13500Kč* (1350Kč/konzultace)

*Zvýhodněné ceny při 5 nebo 10 konzultacích platí při platbě v plné výši před konzultací.

Platba

Platbu pošlete vždy tak, aby dorazila nejpozději 24h před konzultací na účet 296446051/0300 a do poznámky uveďte své jméno a datum konzultace.

Zrušení nebo přesunutí konzultace 

Pokud bude domluvená konzultace potřeba přesunout či zrušit, prosím kontaktujte mě nejpozději 48h předem, jinak bude účtována cena 750 Kč.

 

 

44
7
12
11
15